Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Vote_lcapZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Voting_barZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Vote_lcapZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Voting_barZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

ZENGİNİN ÇORABI ( okuyun mutlaka )

4 posters
YazarMesaj
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Empty
MesajKonu: ZENGİNİN ÇORABI ( okuyun mutlaka )   ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 8:32 am

Çok zengin bir adamcağız, ölümünün yaklaştığını hissedince, oğlunu yanına çağırmış. Evvelâ en mühim vasiyetini bildirmiş. Demiş ki : “Beni mezara çoraplarımla gömün.” Anlamamakla berâber kabul etmiş oğlu. Adam bir de mektup tutuşturmuş oğlunun eline. “Ölümümden sonra, ilk başın sıkıştığında bu mektubu açarsın” demiş sonra. Ona da “Peki” demiş çocukcağız.
Neyse hak vâkî olmuş, adam rûhunu teslim etmiş. Eş dost toplanıp ağıt yakarken, oğlanı almış bir düşünce. “Ben şimdi bu adamı çoraplarıyla nasıl gömerim” diye. Bir hoca bulup sormuş acele tarafından. Ama müspet cevap alamamış. “Olmaz” demiş hoca, “Dinimizce uygun değil böyle bir şey.” Başka hocaya sormuş, o da “Olmaz” demiş. Çoçuk çâresiz, ölüyü de artık bekletmeden gömmek lâzım. Aklına birden babasının “İlk başın sıkıştığında aç” diyerek bıraktığı mektup gelmiş. Hemen mektubu arayıp, bulmuş. Mektupta şunlar yazılıymış. “Oğlum, gördüğün gibi ben bunca zenginliğime rağmen yanımda bir çorap bile götüremiyorum. Sen düşün gerisini...”
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

MesajKonu: Geri: ZENGİNİN ÇORABI ( okuyun mutlaka )   ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 10:35 pm

Very Happy
death54
Uzman üye
Uzman üye
death54

MesajKonu: Geri: ZENGİNİN ÇORABI ( okuyun mutlaka )   ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 5:22 pm

güzelmiş paylaşım için teşekkürler Very Happy
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

MesajKonu: Geri: ZENGİNİN ÇORABI ( okuyun mutlaka )   ZENGİNİN ÇORABI  ( okuyun mutlaka ) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 10:52 am

paylasım ıcın saoL...
https://funlandia.yetkin-forum.com

ZENGİNİN ÇORABI ( okuyun mutlaka )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ENTERESAN SAYILAR (sonuna kadar okuyun)