Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Vote_lcapMusaıt olunca Benı sewermısın ? Voting_barMusaıt olunca Benı sewermısın ? Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Vote_lcapMusaıt olunca Benı sewermısın ? Voting_barMusaıt olunca Benı sewermısın ? Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

Musaıt olunca Benı sewermısın ?

3 posters
YazarMesaj
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

Musaıt olunca Benı sewermısın ? Empty
MesajKonu: Musaıt olunca Benı sewermısın ?   Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:07 am

Kapidan içeri girer girmez neseyle bagirdi:“Anne, biliyor musun bugün yuvada ne oldu?”“Görmüyor musun? Telefonla konusuyorum!” dedi annesi.Hiç kimsenin sevdigi sey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babasi arabayi seviyordu.Her sey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu oldugunda.Bir de eve misafir gelecek oldu mu, kendisine hiç yer kalmiyordu.Nerelere gitsindi?Annesi kapatti telefonu. Mutfaktan tencere, kasik sesleri geliyordu. Kosarak yanina gitti.“Sana yardim edeyim mi? dedi en sevimli hâlini takinarak. Annesi manali manali bakti. “Hayirdir? Bir yaramazlik mi düsünüyorsun? Bak bir de seninle ugrasmayayim. Çok yorgunum zaten.”
Yorgunluk nasil bir seydi? Bazen elinde oyuncagiyla uykuya daldiginda, anneannesi oyuncagi yavasça elinden alir, “Nasil yorulmus yavrucak Uykunun gül kokulu kollari sarsin seni” diyerek, alnina bir öpücük konduruverirdi. Yorgunluk gül kokulu bir uykuya dalmaksa eger, ne diye annesi kendisiyle böyle kizgin kizgin konusuyordu.“Anneci im, yoruldugun zaman gül kokulu uykulara dalarsin. Anneannem öyle söylüyor.“Uykuya dalayim da gül kokulari kusur kalsin.Yorgunluktan ölüyorum. “ Bu kelimeden nefret ediyordu “Yorgunum, yorgun oldu umdan böyle yorgunyorgunken..“Anneci im sen yorulma diye...”“Yemekte konusuruz çocugum. Bankada isler yetismedi. Baban gelene kadar bunlari bitirmem lâzim.Haydi, sen oyna biraz.”“Hani siz yoruluyorsunuz ya...”“Eeee...”“Ben de oynamaktan yoruluyorum.” “Ne yapayim?”“Bilmem...”Yapilmamas i gerekenleri biliyordu da büyükler, yapilmasi gerekenleri hiç bilmiyorlardi. Isiklar söndü birden.Annesi öfkeyle söylenmeye basladi. “Mum da yok” diye diye karistirdi dolaplari el yordami ile.Çocuk sirtüstü yatip, anneannesinin köyünü düsündü.Gaz lâmbasinin isiginda deli tavsan masalini anlat1siini... Deli tavsanin duvardaki aksini getirdi gözlerinin önüne.Anneannesi gibi iki ellerini birlestirip isaret parmaklarini yukari kaldirarak tavsan kafasi yapti. “Bak deli tavsan” diyerek parmaklarini oynatti.Yoldan geçen arabalarin farlari duvardaki tavsana yol açti. Tavsan alabildigine hür dolasti sagda solda.Otlarla, kuslarla konustu. Sonra yorgun düstü. Duvardaki görüntü o minik avuçlarin açilmasiyla kayboldu.Kolu yavasça kanepeden asagi sarkti. Neden sonra isiklar geldi. Kadin çocugun hiç konusmadigini akil etti birden. Kanepeye kostu. Küçücük dizlerini karnina dogru çekerek uykuya dalmisti.Masanin üstündeki dosyalara bakti igrenerek. Dindirilmez bir pismanlik doldurdu içini.Uyandirmaktan korka korka küçük alnina bir öpücük kondurdu.Çocuk sanki bu öpücügü bekliyormusçasina “isin bitince beni sever misin anne?” dedi.Kadin, sevilmek için randevu alan çocuguna bakarak sabaha kadar agladi
https://funlandia.yetkin-forum.com
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

MesajKonu: Geri: Musaıt olunca Benı sewermısın ?   Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 1:24 pm

gusel miş paylaşımdan dolayı teşekkurler
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

MesajKonu: Geri: Musaıt olunca Benı sewermısın ?   Musaıt olunca Benı sewermısın ? Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:27 pm

paylasım icin tesekkurler

Musaıt olunca Benı sewermısın ?
1 sayfadaki 1 sayfası