Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
Komik Hikayeler/Olaylar... Vote_lcapKomik Hikayeler/Olaylar... Voting_barKomik Hikayeler/Olaylar... Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
Komik Hikayeler/Olaylar... Vote_lcapKomik Hikayeler/Olaylar... Voting_barKomik Hikayeler/Olaylar... Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

Komik Hikayeler/Olaylar...

4 posters
YazarMesaj
death54
Uzman üye
Uzman üye
death54

Komik Hikayeler/Olaylar... Empty
MesajKonu: Komik Hikayeler/Olaylar...   Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 10:53 am

Hesaplama Hatası

Dünyanin en komik kazasi: Bir duvarci ustasinin santiyede yazdigi mektup:
Sayin santiye sefim;
Is kazasi tutanagina planlama hatasi diye yazmistim. Bunu yeterli görmeyerek ayrintili anlatmami istemissiniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen asagida anlattigim gibi olmustur:

Bildiginiz gibi ben bir duvar ustasiyim. Insaatin altinci katindaki isimi bitirdigim zaman biraz tugla artmisti. Yaklasik 250 kg kadar oldugunu tahmin ettigim bu tuglalari asagiya indirmek gerekiyordu.

Asagiya indim, bir varil buldum, ona saglam bir ip bagladim ve ardindan altinci kata çiktim. Ipi bir çikriktan geçirip ucunu asagiya saldim. Tekrar asagiya indim ve ipi çekerek varili altinci kata çikardim. Ipin ucunu saglam bir yere baglayip tekrar yukari çiktim. Bütün tuglalari varile doldurdum. Asagi indim, bagladigim ipin ucunu çözdüm. Ipi çözmemle birlikte birden kendimi havalarda buldum. Nasil bulmayayim? Ben yaklasik 70 kiloyum. 250 kilogram varil süratle asagiya düserken beni yukari çekti.

Heyecan ve saskinliktan ipi birakmayi akil edemedim. Ben yukari çikarken yolun yarisinda, asagi inmekte olan tugla dolu varille çarpistik. Sag iki kaburgamin bu sirada kirildigini saniyorum. Tam yukari çikinca, iki parmagim iple beraber çikriga sikisti; Parmaklarim da bu sirada kirildi. Bu esnada yere çarpan varilin dibi çikti ve tuglalar etrafa saçildi.

Varil hafifleyince, bu sefer ben asagi inmeye varil ise yukari çikmaya basladi ve yolun yarisinda yine varille çarpistik!.. Sol bacagimin kaval kemigi de bu sirada kirildi.

Yere inince can havli ile ipi birakmayi akil ettim. Bu sefer de basimi yukari kaldirdigimda bos varilin süratle üzerime geldigini gördüm!...

Kafatasimin da böyle çatladigini saniyorum. gözümü hastanede açtim...

.: Hamile Kadin :.

Küçük bir çocuk, hamile bir kadinin karnina dokunarak:
- Ne var sizin karninizda teyze,
Kadin:
- Çocugum var evladim, diye cevap verir.
- Sizin çocugunuz mu?
- Evet
- Onu seviyor musunuz?
- Evet
- Çok mu seviyorsunuz?
- Evet evladim.
- Öyleyse neden yediniz?

.: İmam :.

Köyün birinde imam bir köylünün kizina asik olmus.Bakmis böyle olmayacak annesine babasina söyleyip kizi istetmis.Ama ne yazik ki kizi vermemisler.
Bunun üzerine imam çok üzülmüs.Bu halde camiye gitmis ve ezan okumadan önce 'TÜM SEVIPTE KAVUSAMAYANLARA GELSIN' demis....

.: Çorap :.

Ayaklari çok fena kokardi. Bir gün bir arkadasina, birlikte tiyatroya gitmelerini teklif etti.
- Hay hay, dedi arkadasi. Ama eve git, ayaklarini yika ve temiz bir çorap giy. Söz mü?
- Söz...
Tiyatroya gittiler. Yerlerine oturdular. Aradan bes on dakika geçmeden etrafindakiler mendillerini burunlarina götürmeye basladi.
- Hani söz vermistin, dedi arkadasi.
- Vallahi degistirdim, dedi ve ekledi:
Inanmazsan diye kirlileri de cebime koydum. Iste burada!...

.: Abdest :.

BIRGÜN HOCA HERZAMANKI GIBI NAMAZINI KILMAK IÇIN ABDEST ALMAYA HAZIRLANIR.ABDESTINIDE KÖYÜN MEYDANINDAKI ÇESMEDEN ALMAKTADIR. HOCAYI ABDEST ALIRKEN IZLEYEN KÖYLÜLER BAKARLAR KI HOCA DEFALARCA ÜST ÜSTE ABDEST ALMAKTADIR.SASIRIRLAR VE SEBEBINI MERAK EDERLER VE HOCAYI IZLERLER.DAHA SONRA HOCA NAMAZINI KILMAK IÇIN CAMIYE GIDER.HOCA NAMAZ KILARKEN GÖRÜRLERKI NAMAZ ESNASINDA IKIDE BIR GÜLÜP DURUYOR BUNUN ÜZERINE AHALIDEN BIRI DAYANAMAYIP
-HOCAM,NAMAZDA GÜLÜYORSUNUZ ABDESTINIZ BOZULDU NAMAZDA GITTI DER
HOCANIN CEVABI ISE,
-YAHU ÖNEMLI DEGIL YEDEKTE BIR KAÇ ABDESTIM DAHA VAR DER

Hamile Kaldın

Adamın biri hastalanıyor. O gün canı, işe gitmek istemiyor. İçinden
Allah'a şöyle bir dua edeceği tutuyor:

-'Allah'ım, her gün işe gidip 8 uzun saat boyunca evim ve eşimin
rahatı için çalışıyorum. Eşim ise sadece oturuyor. Ne olur, bir
gün benim yerime geçip, ne kadar zor bir hayat yaşadığımı
görmesini sağla.'

Hikâye bu ya, birdenbire adamın dileği yerine geliyor. Ertesi sabah, karısının bedeninde uyanıyor.

§ Hemen yataktan fırlıyor.
§ Eşinin kahvaltısını hazırlıyor.
§ Çocuklarını uyandırıyor.
§ Elbiselerini hazırlıyor.
§ Onların da kahvaltılarını yaptırıyor.
§ Beslenme çantalarını hazırlıyor.
§ Çocukları okula götürüyor.
§ Eve dönüp, evi toparlıyor.
§ Yıkanacak bulaşıkları ve çamaşırları hallediyor.
§ Temizleyiciye götürülecek olanları eline alıp telefon faturasını ödemek
§ için bankaya gidip sıraya giriyor. Faturayı ödedikten ve
temizlikçiye uğradıktan sonra

§ akşam yemeği için alışverişe gidiyor.
§ Eli kolu dolu bir vaziyette eve dönüyor.

Bu arada öğlen oluyor.

§ Evi süpürmeye başlıyor.
§ Eşyaların tozunu alıyor.
§ Mutfağı siliyor.
§ Çocuklarının okuldan gelince yiyeceği keki pişiriyor.
§ Eee artık çocukları okuldan alma zamanı da geliyor.
§ Yolda onlarla sohbet ediyor.
§ Okulda olanlar konusunda akıl fikir veriyor.
§ Eve geldiklerinde derslerini kontrol edip, çalışma
masalarına oturmalarını
§ sağlıyor.
§ Süt ve kek getiriyor.
§ Bu arada yıkadığı çamaşırları ütülemesi gerekiyor.
§ Ütü bittiğinde ancak akşam yemeğini hazırlayacak kadar
vaktinin kaldığını fark ediyor.
§ Hemen patatesleri soymaya başlıyor.
§ Salata malzemelerini yıkıyor.
§ Pilav için pirinci ıslatıyor.
§ Etleri çıkartıp, fırın için hazırlıyor.
§ Kocası eve geldiğinde, onu sofraya tabakları
yerleştirirken bu luyor.
§ Akşam yemeğinden sonra, önce eşinin kahvesini pişiriyor.
§ Masayı topluyor ve bulaşıkları hallediyor.
§ Eşinin ve çocuklarının ertesi gün giyeceği kıyafetleri
kontrol ettikten
§ sonra çocukları yatırıyor.
§ Onlara hikâye okuyor.
§ Televizyon seyretmeye ve biraz da gazete okumaya salona
dönüyor ki, eşi onu
§ yatak odasına çağırıyor. Ne de olsa, adamcağız bütün
gün onlar için çalışıp, yoruldu, şimdi rahatlaması ve gevşemesi
gerekiyor. Bu da zaten onun görevi.

Ertesi sabah uyandığında hemen Allah'a yalvarmaya başlıyor :

-'Allah'ım özür dilerim. Ben ne dediğimi bilmiyormuşum. Karımın
hayatını rahat zannetmekle ne halt ettiğimi şimdi anladım. Lütfen
beni eski halime döndür.'

Allah cevap veriyor :

-'Evet, dersini aldığını görüyorum. Her şeyi değiştireceğim ama
maalesef 9 ay beklemek zorundasın, çünkü dün gece hamile kaldın.'
ghost_pirate
Admin
Admin
ghost_pirate

MesajKonu: Geri: Komik Hikayeler/Olaylar...   Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 10:59 am

.: Abdest :.

BIRGÜN HOCA HERZAMANKI GIBI NAMAZINI KILMAK IÇIN ABDEST ALMAYA HAZIRLANIR.ABDESTINIDE KÖYÜN MEYDANINDAKI ÇESMEDEN ALMAKTADIR. HOCAYI ABDEST ALIRKEN IZLEYEN KÖYLÜLER BAKARLAR KI HOCA DEFALARCA ÜST ÜSTE ABDEST ALMAKTADIR.SASIRIRLAR VE SEBEBINI MERAK EDERLER VE HOCAYI IZLERLER.DAHA SONRA HOCA NAMAZINI KILMAK IÇIN CAMIYE GIDER.HOCA NAMAZ KILARKEN GÖRÜRLERKI NAMAZ ESNASINDA IKIDE BIR GÜLÜP DURUYOR BUNUN ÜZERINE AHALIDEN BIRI DAYANAMAYIP
-HOCAM,NAMAZDA GÜLÜYORSUNUZ ABDESTINIZ BOZULDU NAMAZDA GITTI DER
HOCANIN CEVABI ISE,
-YAHU ÖNEMLI DEGIL YEDEKTE BIR KAÇ ABDESTIM DAHA VAR DER

bu sprmiş yha +repi hakkettin
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

MesajKonu: Geri: Komik Hikayeler/Olaylar...   Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 3:38 pm

hoca güzelmis eko bisdemi bole yapsak=))
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

MesajKonu: Geri: Komik Hikayeler/Olaylar...   Komik Hikayeler/Olaylar... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 6:04 pm

gusel ya

Komik Hikayeler/Olaylar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» çook komik msn nickleri
» Bazı Komik Fıkralar...
» DUNYANIN EN KOMIK GORUSMESI