Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
Karabasan .......... Vote_lcapKarabasan .......... Voting_barKarabasan .......... Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
Karabasan .......... Vote_lcapKarabasan .......... Voting_barKarabasan .......... Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
Karabasan .......... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
Karabasan .......... Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
Karabasan .......... Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
Karabasan .......... Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
Karabasan .......... Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
Karabasan .......... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
Karabasan .......... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
Karabasan .......... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
Karabasan .......... Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

Karabasan ..........

4 posters
YazarMesaj
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

Karabasan .......... Empty
MesajKonu: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 12:32 pm

Ramazan ayinin ortalarindaydik. Ertesi gün oruç tutmak için sahura kalktim ve uykulu bir halde yemek yedikten sonra, henüz daha sogumayan sicak yatagima uzandim. Uykuya dalar gibi olmamla birlikte üzerimde bir agirlik hissettim. Gözümü açtim ve hareket etme çabalarim sonuçsuz kaldigini gördüm. Yatagimin bulundugu yerden yemek masasinda yemek yiyen annemi görmeme ragmen bir türlü hareket edememem, beni çok sasirtmisti. Vücudumun hiç bir noktasini hareket ettiremememin yani sira parmagimi bile kipirdatamamam beni iyice telaslandirdi. Çünkü daha önceden böyle bir olayla hayatim boyunca karsilasmamistim. Müthis bir güç harcamama ragmen hareket edemiyordum ve avazim çiktigi kadar bagirmaya basladim. Aman Allah'im sesim de çikmiyordu. Yaklasik 3-4 metre uzakta olan anneme lütfen beni kurtar dercesine çirpinmalarima karsi bir türlü kendimi farkettiremiyordum. Artik dayanamayarak gözlerimi kapadim ve "Yeter artik ne zaman bitecek bu iskence? Yoksa ölecek miyim?" gibi düsüncelere dalarken, birden birinin elini omzumda hisettigim anda üzerimdeki agirlik bir anda yok oldu. Bagirarak gözlerimi korkuyla açtigimda omuzundaki elin anneme ait oldugunu görmenin rahatligiyla, yataktan siçrayisimin sesi tüm ev halkini ayaga kaldirmisti. Peki neydi o üstümdeki cisim? Bir insan uykuda olabilir ama gözleri açik asla...
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:30 pm

karabasan bikere bnada olmusdu igrenc bi olayyy:::
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:31 pm

bnada olmustu kimse inanmıo
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:31 pm

genellıkle cenabet yatanları basıor dıorlar ama bılmıorum Smile
https://funlandia.yetkin-forum.com
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:33 pm

bnce sıkıntıdan kaynaklanıo
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:35 pm

avcıkurt oğuzhan demiş ki:
bnce sıkıntıdan kaynaklanıo

ewt bunun asıl kaynagı sıkıntı we ergenlık sıkıntıdan we ergenlıkten asılıor mıllet sonra usenıor dus almıor yatıor sonra basılınca basıldım Very Happy .D
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:36 pm

sıkıntı tabiki yada bı tarafın acıkdada uyumus olabilirsin=))
ghost_pirate
Admin
Admin
ghost_pirate

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:36 pm

banada oluo bazen yha çok kötü bişi gözün açık görebilon ama hareket edemion Shocked
ghost_pirate
Admin
Admin
ghost_pirate

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:37 pm

her şei abazanlıa bağlamayın lan Very Happy
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:38 pm

ghost_pirate demiş ki:
her şei abazanlıa bağlamayın lan Very Happy
yok ben arkadasları aydınlatmak ıstedım arkadasım Very Happy
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:40 pm

kanka h,iç hareket edemion
varya ufff
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

MesajKonu: Geri: Karabasan ..........   Karabasan .......... Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 10:53 pm

abazalıkla ne ilgili war maksat millet aydınlansın Very Happy

Karabasan ..........
1 sayfadaki 1 sayfası