Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
Duvarla Evlendi ! Vote_lcapDuvarla Evlendi ! Voting_barDuvarla Evlendi ! Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
Duvarla Evlendi ! Vote_lcapDuvarla Evlendi ! Voting_barDuvarla Evlendi ! Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

Duvarla Evlendi !

5 posters
YazarMesaj
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

Duvarla Evlendi ! Empty
MesajKonu: Duvarla Evlendi !   Duvarla Evlendi ! Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 1:04 pm

54 yaşındaki Eija Riita Berliner Mauer isimli kadın Berlin Duvarı ile tam 29 yıldır evli olduğunu itiraf etti.

Soyadını bile Berlin duvarı diye değiştiren İsveçli kadın cansız varlıklarla cinsel ilişkiye girme hastalığı olduğunu belirtti. Bir insanla hiç cinsel ilişkide bulunmadığını söyleyen Eija duvara ilk kez 7 yaşında aşık olduğunu açıkladı. 5 kez ziyaret ettiği duvarla 1979 yılında birkaç arkadaşı önünde evlenmiş.

Eija, "Uzun, yatay ve geniş yüzeyleri çok güzel buluyorum. Çin Seddi bu anlamda muhteşem ama benim kocam daha çekici" dedi. 1989 yılında Berlin Duvarı yıkılınca kalbinin kırıldığını belirten kadın, duvardan bir parça aldığını söyledi.
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

Duvarla Evlendi ! Empty
MesajKonu: Geri: Duvarla Evlendi !   Duvarla Evlendi ! Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 3:43 pm

cansızla bole yapıosa canlı buldumu:::siz karar werin
ghost_pirate
Admin
Admin
ghost_pirate

Duvarla Evlendi ! Empty
MesajKonu: Geri: Duvarla Evlendi !   Duvarla Evlendi ! Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 3:46 pm

yorumsuz....
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

Duvarla Evlendi ! Empty
MesajKonu: Geri: Duvarla Evlendi !   Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 12:15 pm

duwarmı :S oha ne lan bu ısvectekı elektrık dıreklerının arada sırada kaybolmasının sebebı ortaya cıktı Smile
https://funlandia.yetkin-forum.com
TR_Archaris
Moderatör
Moderatör
TR_Archaris

Duvarla Evlendi ! Empty
MesajKonu: Geri: Duvarla Evlendi !   Duvarla Evlendi ! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:04 pm

ilginçVery Happy:DD:D

Duvarla Evlendi !
1 sayfadaki 1 sayfası