Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
YAZILMAYANI OKUMAK Vote_lcapYAZILMAYANI OKUMAK Voting_barYAZILMAYANI OKUMAK Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
YAZILMAYANI OKUMAK Vote_lcapYAZILMAYANI OKUMAK Voting_barYAZILMAYANI OKUMAK Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

YAZILMAYANI OKUMAK

3 posters
YazarMesaj
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

YAZILMAYANI OKUMAK Empty
MesajKonu: YAZILMAYANI OKUMAK   YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 3:30 pm

Ne garip başlık değil mi?

Yazılmayanı okumak garip değil ki hiç değil anlatalım o zaman.

Şimdi biz basının kiralık kalemlerine sataşınca birileri rahatsız oluyor ya,biz onlara yazdıklarımızı gönderiyoruz ve sadece burada da yazmıyoruz onlar rahatsız olmuyorlar pişkin pişkin sırıtıp şaraplarını yudumluyorlar(Hayranları kriz geçiriyor,nedense?).

Ne diyoruz?Yalanı yazıyorlar,yanlışı yazıyorlar yalakalık yapıyorlar.

Yazılarında ******’e bulaşıyorlar,işlerine gelmeyen her kuruma her insana her yazara çamur atıyorlar.

Sevenleri ya fark etmiyor, ya sevgileri gözlerini kör etmiş, ya da……. Burasını yazmayalım.

Şimdi gelelim yazılmayanın okunmasına.

Irak’da savaş çıkar,Irak kan gölü bu amcamlar antin kuntin yazar bunları yazmazlar.

Talan almış yürümüş,hırsızlık arsızlık artık bırakın dalgaları tusunami olmuş bunlar icik bicik yazar bu konuda ses yok.

70 lik amcam 14 lük kıza yumulur önce komplo der sonra ben evleneceğim yahu der bunlar duvar diplerini yazar bu konuda çıt yok.

Bir haftadır normal bir ülkede yeri yerinden oynatacak olaylar olur bunlar okul formalarının uzunluğunu kısalığını yazar bu konularda en ufak bir kelime yok.

Yani bunlar yazmadıklarıyla da bir şeyler anlatırlar aslında anlayana tabii.

Şimdi anladınız mı?

Bu namı değer yamuklar takımının hayranları.
Söyleyin bakalım şimdi, yazılmayanı okumak ve anlamak ne demek?
https://funlandia.yetkin-forum.com
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

YAZILMAYANI OKUMAK Empty
MesajKonu: Geri: YAZILMAYANI OKUMAK   YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:21 pm

bunları yazan furkanmı yaww=)) alıntıda olsa duygulandım.. Very Happy
avcıkurt oğuzhan
Uzman üye
Uzman üye

YAZILMAYANI OKUMAK Empty
MesajKonu: Geri: YAZILMAYANI OKUMAK   YAZILMAYANI OKUMAK Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 7:51 pm

guselmiş

YAZILMAYANI OKUMAK
1 sayfadaki 1 sayfası