Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
para mutlu edermi Vote_lcappara mutlu edermi Voting_barpara mutlu edermi Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
para mutlu edermi Vote_lcappara mutlu edermi Voting_barpara mutlu edermi Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
para mutlu edermi Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
para mutlu edermi Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
para mutlu edermi Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
para mutlu edermi Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
para mutlu edermi Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
para mutlu edermi Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
para mutlu edermi Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
para mutlu edermi Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
para mutlu edermi Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

para mutlu edermi

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

para mutlu edermi Empty
MesajKonu: para mutlu edermi   para mutlu edermi Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 5:07 pm

İnternette parayla ilgili bir yazı okudum çok hoşuma gitti

Ev satın alabilir.
Fakat yuvayı değil.
Yatağı satın alabilir.
Fakat uykuyu değil.
Saati satın alabilir.
Fakat zamanı değil.
Kitap satın alabilir.
Fakat bilgeliği değil.
Unvan, mevki, etiket satın alabilir.
Fakat saygınlık değil.
İlaç satın alabilir.
Fakat sağlık değil.
Kan satın alabilir.
Fakat yaşam değil.

Ülkemizin en zengin insanlarından Rahmetli Sakıp Sabancının eşi Türkan Sabancı 05.01.2007 tarihli sabah gazetesinde ki röportajında spastik özürlü oğlundan dolayı keşke ülkemizin herhangi bir şehrinde memur olsaydık ta oğlumuz hasta olmasaydı diyor…

Yine şovmen Beyazıt Öztürk bir programında şöyle diyordu;ben çocukken babam memurdu her şeyi alıp yiyemezdik paramız yoktu..arabamız olmadığından bir yere gideceğimiz zaman hep yürümeyi tercih ederdik.ama şimdi zengin oldum para var ama yine her istediğimi yiyemiyorum çünkü kolesterol çok yüksek çıkınca doktorum çok şeyi yememi yasakladı…yine altımda güzel bir arabam var ama yine yürüyorum..çünkü doktorum kolesterolü düşürmem için sürekli yürümemi istedi…

Zannedildiğinin aksine para her derde derman olmuyor parasız da mutlu oluna bilir kıt kanaat geçinip de çok mutlu olan insanlar var toplumda…

Belki de en büyük zaafımız hayallerimiz… Hep zengin olmayı düşlüyoruz zengin olduktan sonra yaşayacağımızı ve mutlu olacağımızı zannediyoruz…

Gerçekleşmesi mümkün olmayan uçuk hayallerden vazgeçmeliyiz. Belki de mutlu olmamızı yarınlara erteleyen hayallerimize dikkat etmeliyiz…

Para yaşam için araçtır amaç değildir, para her şeyi satın almıyor… Gülümsemenin parayla ne bağlantısı var… Hangi markette bir poşet sevgi satın alınabiliyor… Soluduğumuz temiz oksijen nerde satılıyor… Anne babamızı, eşimizi çocuklarımızı velhasıl tüm canlıları sevmenin, kalbinizi kıranları affetmenin, kalbini kırdıklarınızdan özür dilemenin, yaratılmış tüm canlı ve cansız varlıklara tebessümle bakmanın parayla pulla ne alakası var
https://funlandia.yetkin-forum.com
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

para mutlu edermi Empty
MesajKonu: Geri: para mutlu edermi   para mutlu edermi Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 5:48 pm

mutlu edermı etmezmı bılınmez ama para ıcın weren cok Very Happy elıne saglık
https://funlandia.yetkin-forum.com

para mutlu edermi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KADINLARI MUTLU ETME YOLU