Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
Karışık Msn Nickleri 2 Vote_lcapKarışık Msn Nickleri 2 Voting_barKarışık Msn Nickleri 2 Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
Karışık Msn Nickleri 2 Vote_lcapKarışık Msn Nickleri 2 Voting_barKarışık Msn Nickleri 2 Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

Karışık Msn Nickleri 2

2 posters
YazarMesaj
death54
Uzman üye
Uzman üye
death54

Karışık Msn Nickleri 2 Empty
MesajKonu: Karışık Msn Nickleri 2   Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 8:50 am

»-(¯`v´¯)-» İsteR SeV İsTer SevmE AmA UnuTmaKi BéN SéNi Hep SeveCeğim...»-(¯`v´¯)-»

SenSiz DoLastım Yaqan Yaqmurda EseN RüzqaRı YaNLızLıqa KaaTTIm Sen Yoktun ßen Varsn qibi Yaptım HasreTin Yaktıda Ses Cıkartmadım

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim… Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HayaLLêrim….

—(•·÷[вιя ∂αмℓα gözуαşı ιçιη∂є вυℓυη∂υğυη α¢ıηıη ѕємвσℓü∂üя.]÷·•)—

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim… Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HayaLLêrim….

bitmez dediğim herşey bitti gitmez dediğim herkesin gittiği gibi

yalan yüreği yakar rakı aşkı kör eder sen ise aşkı yok edersin AŞKIM

ESARET DAGINDA GÜL OLACAGIMA ÖZGÜRLÜK DAGINDA DİKEN OLURUM...SeRSeRiSiYiM

beN öLüRseM soN söyLediĞiM keLiMe seNiN aDın oLaCak...

Ecel yakın veya uzak hayat zaten bir tuzak bana yaşamayı degil yaşarken ölmeyi anlat

! «« вu нaчaт вeиiмse eĞeя;ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя..

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸.|.<(+_+)>.|/.b! da!ré c!z !c!né g!r vé kénd! capında éqlén....|.<(+_+)>.|/.°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

( .....ETRAFTA artist ÇOK yonetmen BİZİZ haberi YOK.....)

senin kisiligni ölcr sifirla carparim sonuda nkta koyar denize atarimm

ÖLÜNÜZ DİRİNİZ BİRGÜN HEPİNİZ HERGÜN BİRİNİZ FENERLİ OLACAK

gözlerin gözlerimden sözlerin sözlerinden ayrılmasın sevgilim

yüz veripte adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim

hedefin bensem her adımın karawana

Bu ÇeKiCiLiK Bu AsAlEt HeLe O BüYüLü GöZlEr AlLaH BüTüN GüZeLlİğİ BiR KiŞiDe ToPlAmIş NeYsE BeNdEn ÇoK BaHsEtTiK SeN NaSıLsIn?????

né kadaR koLay aRTık Séni SéwiyoRum démék PéKi ya qéRçéKTén séwmék..!?!
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

Karışık Msn Nickleri 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri 2   Karışık Msn Nickleri 2 Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:42 pm

paylasım icin tesekkurler

Karışık Msn Nickleri 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karışık Msn Nickleri
» etkileyici msn nickleri...
» Sevgi msn nickleri
» ingilizce msn nickleri
» Acılı msn nickleri