Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
Acılı msn nickleri Vote_lcapAcılı msn nickleri Voting_barAcılı msn nickleri Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
Acılı msn nickleri Vote_lcapAcılı msn nickleri Voting_barAcılı msn nickleri Vote_rcap 
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
Acılı msn nickleri Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
Acılı msn nickleri Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
Acılı msn nickleri Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
Acılı msn nickleri Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
Acılı msn nickleri Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
Acılı msn nickleri Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
Acılı msn nickleri Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
Acılı msn nickleri Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
Acılı msn nickleri Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

Acılı msn nickleri

3 posters
YazarMesaj
TR_Archaris
Moderatör
Moderatör
TR_Archaris

Acılı msn nickleri Empty
MesajKonu: Acılı msn nickleri   Acılı msn nickleri Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 9:00 pm

sana seni anlatsam isyan edersin aşkı isteme benden ziyan edersin

babama deyerimi sordum dünyalar kadar dedi dünyanın deyerini sordum beş para etmez dedi!!!
KiLiD vUrDuM kAlBiMe

SeNsiZlİK ÖLüMDeN BiLe ZoR HeR GüN HeR GüN ÖlMeK GiBİ ...YARG!Ç...

@şığım....@m@@@@@@@ karşılıksııııııııııııız!!!!!!

(¯`·._)yaşamak güzel olsaydı doğarken ağlamazdım(¯`·._)

benim bir sevdiğim var adı bende saklı

HeR yÜrEğİn KöŞeSiNDe YaRaLı BiR yEr VaRDıR

___S3VD!MD3 N3 0LDU 3F3S P!LS3N Z3NG!N 0LDU___

$3V3NL3R G3C3 ÖLÜR D3RL3R 4M4 B3N N3F3S 4LD1Ğ1M H3R S4N!Y3 ÖLÜY0RUM...

Sen Benim Farkımı fark edemedin.AmA artık farketsende farketmez.çünkü benim farkımı fark edenler senden çok farklı.

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

aŞk yAnında olanı sevmek değil,;uZakTa olanın yanında hissetmektir. Enguzel aşk aldatmadan sevmektir-CuMhuR-B...S..._

ELime $işeyi aLınca qelİr yanıma Dost biLdiklerRİm ,$işe dibe vuRunca çekeR qider ..Geçmi$ini ZiktikLeRim.

bir şeyi istemek yapmanın yarısıdır peki ölmeyi istemek ölmenin yarısımıdır?

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

HAYATTA öyle mutlu olki gözyaşların seni sırtından vurana sadaka olsun

Seni bensizliğe ve kendimi sana mahkum ediyorum…

DUYDUMKİ UNUTMUSSUN BENİ DEMİSSİN AMA HİÇ DÜŞÜNDÜNMÜ HATIRLAMAYA DEGERMİSİN

$€nD€n AyrıLdıqıma DeqiL Giden GünLerime ÜzüLüyorum..Giden GünLerımden DeiL $enden Nefret Ediyorum ! ! !..

Bir gün gelip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin? Yoksa sen de sever misin? Konuşmadan gözlerinle beni sevdiğini söylesen, yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesen...

KiMse yaranı BİLmiYo zaMAN herŞEYİ SİLMİYOR BAAĞImzızlık GÜZEL şeyde :HaYaT yanLIZ çkeilMİYOR:D

AsLa BaŞkALaRıNıN UmUdUnU kIrMa BeLkİdE SaDeCE sAhİp OlDuKlArI şEy OdUr....

acılar içinde saklıyım nerde istersen ordayım
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

Acılı msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Acılı msn nickleri   Acılı msn nickleri Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:46 pm

paylasım icin tesekkurler
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

Acılı msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Acılı msn nickleri   Acılı msn nickleri Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:47 pm

paylasım ıcın saoL
https://funlandia.yetkin-forum.com

Acılı msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» etkileyici msn nickleri...
» Sevgi msn nickleri
» ingilizce msn nickleri
» Karışık Msn Nickleri
» Karışık Msn Nickleri 2