Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlence Diyarına Hoşgeldiniz...

FUNLANDİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ShaDeSLaYeR (385)
GUZEL BIR HIKAYE Vote_lcapGUZEL BIR HIKAYE Voting_barGUZEL BIR HIKAYE Vote_rcap 
PIMAPENDENGOZLUK (342)
ghost_pirate (154)
avcıkurt oğuzhan (128)
death54 (108)
dark_floors (88)
TR_Archaris (63)
Admin (22)
djWATMAN (22)
@l! (21)
En son konular
» ADINI YAZ RESMINI CIZSIN
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 9:48 pm tarafından avcıkurt oğuzhan

» 9\C adına !
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:16 pm tarafından dark_floors

» Harry Potter ve Melez Prens
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:14 pm tarafından ghost_pirate

» EMRE AYDIN
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:03 pm tarafından ShaDeSLaYeR

» çokk tatlı bebişler :)
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm tarafından dark_floors

» gülen bebek..:):)
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:07 pm tarafından dark_floors

» kurtlar vadisi sözleri :D
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:48 pm tarafından TR_Archaris

» ben geldim!!!
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm tarafından dark_floors

» adını soyadını yaz ewını gorrrr
GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:05 pm tarafından dark_floors

Ortaklar
bedava forum

GUZEL BIR HIKAYE

3 posters
YazarMesaj
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

GUZEL BIR HIKAYE Empty
MesajKonu: GUZEL BIR HIKAYE   GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 8:57 am

Adamın biri artık karısının eskisi kadar iyi duymadığından korkuyormuş ve karısının işitme cihazına ihtiyaç duyduğunu düşünüyormuş.Ona nasıl davranması gerektiğinden emin değilmiş.

Bu durumu konuşmak için aile doktorunu aramış; doktor, adama karısını ne kadarduyduğunu anlayabilmesi için basit bir yöntem önermiş.

'Yapacağın şey şu, karından 40 adım ileride dur, normal bir konuşma tonuyla birşeyler söyle; eğer duymazsa 30 adım ilerisinde aynı şeyi tekrarla, sonra 20 adım; cevap alana kadar aynı şeyi tekrarla'

O akşam karısı mutfakta akşam yemeğini hazırlarken adam işlemi uygulamaya koymuş.40 adım uzaklıktan karısına normal bir konuşma tonuyla seslenmiş

'Hayatım bu akşam yemekte ne var?'

Cevap yok

Mutfağa biraz yaklaşmış. Mesafeyi 30 adıma indirmiş ve soruyu tekrarlamış 'Hayatım bu akşam yemekte ne var?'

Gene cevap yok

Mutfağa biraz daha yaklaşmış, mesafe 20 adım ve tekrar sormuş'Hayatım bu akşam yemekte ne var?'

Hala cevap yok

Adam mutfağın kapısına gelmiş artık mesafe iyice azalmış ve soruyu tekrarlamış'Hayatım bu akşam yemekte ne var?'

Gene cevap alamamış.

Bu sefer karşısına iyice yaklaşmış ve aynı soruyu tekrar sormuş 'Hayatım bu akşam yemekte ne var?'

'Hayatım beşinci kez söylüyorum, Tavuk'
https://funlandia.yetkin-forum.com
death54
Uzman üye
Uzman üye
death54

GUZEL BIR HIKAYE Empty
MesajKonu: Geri: GUZEL BIR HIKAYE   GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:00 am

paylaşım için teşekkürler ben çok beğendim walla ellerine sağlık Very Happy Very Happy
PIMAPENDENGOZLUK
V.I.P
V.I.P
PIMAPENDENGOZLUK

GUZEL BIR HIKAYE Empty
MesajKonu: Geri: GUZEL BIR HIKAYE   GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:04 am

rıca ederım gorewımız...
https://funlandia.yetkin-forum.com
ShaDeSLaYeR
Moderatör
Moderatör
ShaDeSLaYeR

GUZEL BIR HIKAYE Empty
MesajKonu: Geri: GUZEL BIR HIKAYE   GUZEL BIR HIKAYE Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:33 pm

paylasım icin tesekkurler

GUZEL BIR HIKAYE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIMSEYI HAFIFE ALMAYIN COK GUZEL BIR HIKAYE here=====>
» Msn de Güzel Nick Yaratmak
» MECBURDUR cok guzel bır hıkayer here =======>